עורך דין מכירת דירה

עורך דין מכירת דירה באחריותו לבדוק את כשירות העסקה ואת כשירות הנכס למכירה ולמנוע מצבים בהם חלילה המוכר ולספק שירות עבוד המוכר באופן המקצועי ביותר תוך הבנה מעמיקה של נדל"ן על כל סוגיו ביסודיות אמינות ומקצועיות. עורך דין מכירת דירה מטפל בהליך מורכב של מכירת הנכס ותפקידו לפשט את ההליך עבור המוכר, במסגרת הליך המכירה עוברים סכומים ניכרים מצד אחד לשני ולרוב מדובר בעסקה המשמעותית בחייו של המוכר, בעסקאות מסוג זה ישנם שלבים חשובים מרגע החלטת המכירה, בדיקת כשירות הנכס למכירה, בחירת עו"ד מייצג, ניהול מו"מ משפטי, תכנון מס שבח באם לא מדובר בדירה יחידה, ניהול מו"מ משפטי עם הצד השני וכד'. עורך דין מכירת דירה אמון על כל השלבים הללו ועד רישום הנכס, תוך פיקוח על כל אחד מהשלבים המרכיבים את עסקת המכר.

עורך דין מכירת דירה – קפדנות מיומנות וידע

עורך דין מכירת דירה – קפדנות מיומנות וידע

עורך דין מכירת דירה מבצע שורת משימות לפני, בעת ולאחר השלמת העסקה. הוא מייעץ למוכר לגבי היבטי מיסוי שעליו להכיר. ראשית, מס שבח אשר סעיפיו משתנים בהתאם לכל סיטואציה. כך באשר למכירה של דירה יחידה או אדם לו מספר דירות, או מכירה של דירת מתנה ועוד. בהתאמה לכל סיטואציה קיימים פטורים החלים בנסיבות השונות. במקרים מסוימים אף עלולים לחול היטלי השבחה המשולמים לרשות המקומית וחיובים אפשריים אחרים. ידוע כי מיסוי גבוה עלול, בנסיבות מסוימות, לגרום לנסיגה מעסקת מכירה ומאידך תכנון מס נכון יכול להפחית משמעותית את תשלום המס למוכר. במידה וקיימת משכנתא על הנכס אזי כדאי מאוד לבדוק את האפשרות לחיסולה ו/או גרירתה ואת העלויות והמסמכים הנלווים הכרוכים בכך. במקרים רבים עורך דין מכירת דירה, יבדוק בנוגע לרוכשים הפוטנציאליים, את אמינותם, מקורות המימון ועוד. לאחר קבלת התמונה במלואה ניתן יהיה להמליץ על התקדמות בביצוע העסקה.

עו"ד מכירת דירה המציע הסכם מפורט

עו"ד מכירת דירה המציע הסכם מפורט

עורך דין מכירת דירה מנסח בהסכם סעיפים מותאמים להסכמות ההדדיות שהתקבלו ובוחן את חוקיותן. לדוגמא בנושא הסדר התשלומים לגבי מקרים בהם הרוכש נוטל משכנתא, יש להכניס סעיפים הנוגעים לסילוק המשכנתא של המוכר והסדר התשלומים בהתאמה לדרישות הבנק בנטילת המשכנתא של הרוכש וכן סעיפים המצביעים על הפרה והתרופות לגביהן. בנוסף יש להסדיר את נושא הכספים ככל שנשארים בנאמנות אצל עורך הדין, וכן התייחסות למתן פיצוי לאיחור בתשלומים וכדומה.

גרטופסקי כהן חברת עורכי דין מתמחה בתחום ומספקת שירות מקצועי עם יחס חם בגובה העיניים, ליווי צמוד, עוד. מייסדת החברה עורכת דין בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים ממתן שירותים איכותיים לאלפי לקוחות. נשמח לסייע ולהעניק מיכולות המוכחות והכישורים הרבים של עורכי הדין לטובת המוכרים או הקונים או אלא הרוצים להתייעץ בתחום.

עו"ד מכירת דירה
בודק...