התחדשות עירונית

בשנים האחרונות מתמקד המשרד בליווי פרויקטים של התחדשות עירונית. פרויקטים אלה, נועדו לשדרג לחזק ולמגן בנייני מגורים, שטחים ציבוריים ותשתיות באמצעות הוספת דירות חדשות באזורי מגורים בנויים ותיקים, חיזוק ועיבוי על גבי מבנים קיימים או על ידי הריסת מבנים ישנים ובניית חדשים במקומם. פרויקטים מסוג זה מקודמים הן ביוזמה ממשלתית והן ביוזמה פרטית. מדובר בהזדמנות עבור בעלי הדירות לחזק ולמגן את דירותיהם, להרחיב את דירותיהם, ובכך לשפר את איכות חייהם ולהשביח את נכסיהם מבלי לשאת בעלויות השיפוץ והבנייה.
עורכי דין פינוי בינוי
תפקידנו לייצג אתכם בעלי הדירות, באופן מיטבי, ללוות אתכם בבחירת היזם המתאים ביותר לביצוע הפרויקט ולנהל מולו משא ומתן. אנו דואגים לכך שבעלי הדירות, כקבוצה, יבינו את השלבים השונים בפרויקט, גם אם הם מורכבים משפטית, ולהגן על בעלי הדירות מפני סכנות פוטנציאליות, באמצעות ערבויות וביטחונות. פרויקטים של התחדשות עירונית דורשים זמן וסבלנות, ועל כן בחירת עורך דין מייצג היא הכרחית וצריכה להתבצע באמצעות קשר שוטף מול בעלי הדירות, להיות להם אוזן קשבת ולסייע להם במידת הצורך.  

פרויקטים שמייצג משרדינו

כלניות 22 טירת כרמל – פרוייקט תמא 38 (2) הריסה ובניה מחדש

הריסת בניין בן 16 דירות ובמקומו נבנים 112 דירות בשני מגדלים בני 14 קומות, בניין ראשון בטירת כרמל שצלח את כל המחסומים ונהרס ביום ה- 18/10/2022, בכינו מהתרגשות אחרי דרך ארוכה של 6 שנים.

אצ"ל 7 ו-9 – טירת כרמל – פרויקט תמ"א 38 (1) חיזוק

חיזוק בניין ובו 32 יחידות. נמצא בשלב הגשת היתר הבניה.

הס 20 – חיפה- פרוייקט תמ"א 38 (1) חיזוק- בניין לשימור

חיזוק בניין ובו 13 יחידות. הפרוייקט החל כתמ"א 38(2) הריסה ובניה מחדש וסומן כבניין לשימור והפך לתמ"א חיזוק מה שעיכב את הפרוייקט וכעת אנו נמצאים בסיום החתמות על הסכם התמ"א.

מתחם גן נדיר – טירת כרמל – פרוייקט פינוי בינוי

הריסת 3 בניינים בהם 48 דירות ובמקומם עתידים להיבנות 2 מגדלים בני 22 קומות 2 קומות מסחר והשאר מגורים, נמצא בשלבי אישור סופיים בועדה המחוזית לתכנון ובניה.

כמו כן משרידנו מייצג פרויקטים נוספים של פינוי בינוי במתחם גיורא טירת כרמל 80 בעלי דירות , ברחוב דרך עכו בקרית מוצקין 54 בעלי דירות, וברחוב הרב קוק בטירת כרמל 24 בעלי דירות.

המלצות

תחומי נוספים

עו"ד מכירת דירה

עמותות תרבות וספורט

כאשר אנו בוחרים בהקמת עמותה, רצוי שנבין את המסגרת המשפטית בה היא פועלת. ישנו המגזר הראשון (הציבורי)…

עו"ד התחדשות עירונית

מקרקעין

החל משנת 2002 מתמחה המשרד בכל הנוגע למקרקעין- ייצוג בעסקאות נדל"ן על כל מרכיביהן: רכישה ומכירה של דירות יד שניה – בערים, במושבים ובקיבוצים…

בודק...