ייצוג דיירים פינוי בינוי

ייצוג דיירים פינוי בינוי נדרש מאוד בכל שלב של הפרויקט אבל לא רק. מומלץ מאוד לערב עורך דין הבקיא בתחום כבר לפני תחילתו ובשלבים הראשונים להקמתו. מדובר על פרויקט מורכב שבו מוסר בעל דירה את דירתו הישנה בתחילתו ומקבל בסופו דירה חדשה. מטבע הדברים, הוא אינו מתמצא בכל הנושא ולא מכיר את כל המשמעויות הנלוות לו, לכן ייצוג של עורך דין הוא קריטי וחשוב להבטחת שמירה על אינטרס וזכויות הדיירים. משרד עורכי דין ונוטריון נעמי גרטופסקי עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב ערך.

 ייצוג דיירים פינוי בינוי – דאגה למיצוי זכויותיהם

 ייצוג דיירים פינוי בינוי – דאגה למיצוי זכויותיהם

ייצוג דיירים פינוי בינוי נעשה תוך כדי ייעוץ ומתן שירותים שונים בכל שלביו. כך יכול הלקוח לנצל את כל היתרונות מהפרויקט, להימנע מטעויות שתוצאותיהן קשות ולהתנהל בצורה הנכונה ביותר מול הרשות היוזמת אותו, הקבלן שנבחר לבנות וגורמים אחרים מעורבים. לעיתים מדובר על פרויקט ענק שבו כל השכונה בה הוא מתגורר נהרסת ותחתיה נבנית חדשה ומודרנית. כך מרוויח בעל הנכס דירה חדשה עם תשתיות חדשות וגם סביבה אורבנית מפותחת עם מבני ציבור, פארקים, חניות מסודרות ועוד. ערך הנכס שלו עולה ללא תוספת כסף מצידו.  מה עוד שבמהלך הבנייה הוא זכאי לקבל דירה מושכרת חינם. יש חשיבות רבה למשא ומתן עקשני ונחוש מול היזם, ולעיתים מול הרשות המקומית, כדי לקבל תמורות ראויות ובטוחות הכרחיות.

טיפול מסור בכל הנוגע לייצוג דיירים בתהליכי פינוי בינוי

טיפול מסור בכל הנוגע לייצוג דיירים בתהליכי פינוי בינוי

יש חשיבות לטיפול מסור וצמוד בעת ייצוג דיירים פינוי בינוי. כך לייעוץ מקדים לפני החתימה על החוזה, לייעוץ בנושא המיסוי כולל קבלת פטורים, מידע לגבי מימון משלים לטובת תכנון נכון של הדירה ושדרוגה, לבדיקת הערבויות הניתנות על ידי הקבלן, לרישום בטאבו של הנכס החדש. בנוסף לייעוץ וטיפול נדרש לאחר הכניסה לדירה. גרטופסקי כהן חברת עורכי דין מתמחה בתחום ומציעה לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי, יושרה והתמדה, שיחות בגובה העיניים, הבנת צרכי הלקוח, ליווי ועוד. מנהלת אותו עורכת דין בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים.

ייצוג דירים בפינוי בינוי
בודק...