עורך דין תמ"א 38

עו"ד תמ"א 38

עו"ד תמ"א 38 מספק שירותים נאמנים ללקוחות בניין הנכנסים לפרויקט זה או ליזם אשר מוציא את הפרויקט לפועל. מדובר על תכנית לחיזוק מבנים במסגרתה יכולים בעלי בתים לשדרג את בתיהם. יש להכירה לעומק, מה שבדרך כלל בעלי דירות לא בקיאים בו ומשום כך, מעורבות עורך דין מלווה חשובה מאין כמוה. מומלץ לשכור את שירותיו של עורך הדין כבר כשהפרויקט נמצא בשלביו הראשונים, אך גם אם לא הספקתם לעשות זאת, אין מניעה לשכור את שירותי עורך הדין בשלב מאוחר יותר וככלל הכרחי להיות מיוצג.

עו"ד תמ"א 38

עו"ד תמ"א 38 – יעיל ומיומן

עו"ד תמ"א 38 מלווה את הלקוח לאורך כל התהליך ביעילות רבה. צריך להכיר את אופי הפרויקט כדי להבין שניתן יהיה להרוויח ממנו יתרונות רבים, ולדעת כי צריך להתנהל בו נכון. הרעיון הוא שהמדינה נותנת הקלות לבעלי הדירות ומוסיפה להם אחוזי בנייה ניכרים לטובת חיזוקו מפני רעידות אדמה. הקבלן הבונה משדרג את הבניין, מחזק אותו, מוסיף שטחי דיור לבעלי הדירות, ובנוסף, בונה בו דירות חדשות. את הדירות החדשות הוא מקבל והן למעשה מהוות את הפיצוי הכספי שלו. כך, יכולים הדיירים ליהנות מהיתרונות שהם מקבלים ללא הוצאה כספית. שירותי עו"ד תמ"א 38 כוללים את בדיקת הנושאים המשפטיים כולל ההסכמים השונים, היבטי המס השונים ועוד.

עו"ד תמ"א 38 – יעיל ומיומן

ניהול התהליך

ניהול התהליך על ידי עו"ד תמ"א 38 יהיה מקצועי. הוא יהיה אחראי בין היתר על קבלת הצעות מיזמים שונים , יערוך מולם משא ומתן ואת ההסכמים, ידאג למינוי מפקח מטעם בעלי הדירות ועוד. עו"ד תמ"א 38 מייצג את כלל בעלי הדירות ומפקח על הרישום של התוספות שניתנו מהיזם בטאבו שמבוצעים בסוף הפרויקט, כמו רישום תוספות שטח לדירה וכדומה. חברת עורכי דין גרטופסקי כהן מתמחה בתחום ומעניקה שירות מקצועי עם יחס אישי, יושרה והתמדה, כולל שיחות בגובה העיניים, ליווי ועוד. בראש המשרד עומדת עורכת דין מובילה ומקצועית בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן.

עורך דין תמא 38 גרטופסקי&כהן
בודק...