עורך דין קניית דירה

עורך דין קניית דירה מחויב למתן שירות מקצועי בכל הנוגע לעסקאות נדל"ן על כל סוגיו ותחום מומחיות משרדו היא נדל"ן, זאת בכדי שיבין את סך המרכיבים הנוגעים בעסקה מסוג זה. עורך דין קניית דירה הכרחי כי יהיה לו הידע הנדרש, המיומנות והמקצועיות בכדי לשרת רוכשים או מוכרים, ובמקרים מסוימים, גם את שני הצדדים (כל עוד השירות ניתן בהסכמת שני הצדדים). הצדדים בעסקאות נדל"ן נכנסים לתהליך מורכב ולרוב מדובר בעסקה הגדולה ביותר בחייהם אותה יש לבצע במקצועיות. יש לתת את הדעת על נושאים משפטיים שונים, היבטי מיסוי, מימון משלים ואלמנטים נוספים. 

עורך דין קניית דירה – תכנון וביצוע בשלבים

עורך דין קניית דירה מכין את ההסכם על פי הוראות החוק. קודם לכן ולטובת המוכר הוא חייב לבצע בדיקות מקדימות על הנכס. ראשית, יש לבדוק את המסגרת בה מתקיימת העסקה האם בלשכת רישום המקרקעין, האם ברשות מקרקעי ישראל, האם בחברה משכנת האם ישירות מקבלן ועוד. לאחר בדיקת המסגרת יש לבדוק את הרישום של הנכס פרטי הנכס, כתובתו, גודלו, זהות הבעלים האם קיימת משכנתא האם קיימות הערות ועוד. לאחר בדיקה זו יש לבדוק את הנכס מבחינה תכנונית בוועדה המקומית לתכנון ובניה זאת, כדי לוודא שאין בו חריגות בניה, צווי הריסה ועוד. באם מדובר בבתים משותפים יש גם לחקור את המידע שנמצא בתיק הבית המשותף הכולל את התשריט, הצו, ותקנון הבית המשותף, רק כאשר הנכס נראה נקי מכל האלמנטים הללו ונוספים, עורך דין קניית דירה ימליץ על עריכת ההסכם.

נושאים נוספים אליהם יתייחס עורך דין קניית דירה קשור במיסוי מקרקעין, במימון משלים לרכישת הנכס כמו משכנתא או הלוואה וכד'. על רוכש על פי חוק לשלם מס רכישה אך סעיפי חוק מסוימים יכולים לפטור או להפחית את תשלום המס למשל: אם מדובר בדירה יחידה, אם הרוכש מתחייב למכור את דירתו הנוספת ועוד. בנוסף יש לברר האם חלים היטלים נוספים על אותו הנכס או הקרקע. במקרים של מימון משלים ונטילת משכנתאות, יש צורך להוסיף בהסכם סעיפים הנוגעים לכך. קיימים היבטים משפטיים אחרים שיש לתת עליהם את הדעת לפני שמסכמים את העסקה. לכן רצוי להתייעץ בטרם בחרתם לרכוש את הנכס בו אתם מעוניינים עם עורך דין קניית דירה.

עורך דין קניית דירה – תכנון וביצוע בשלבים

עו"ד לקניית דירה המציע הסכם מפורט

עורך דין קניית דירה תפקידו לייצג את הרוכש, מדובר באחריות רבה הדורשת מיומנות, מקצועיות וידע. יש להכניס סעיפים המגנים על הרוכש עד השלמת העסקה, השלמת עסקה מתבצעת ברישום בלבד! בהסכם הרכישה יש להכניס את הצהרות המוכר שהוא בעל הזכויות ולא נמצא בהליך של פשיטת רגל ובאים יש לו התחייבויות נוספות עליו למלא אותן, ושאין תביע על הנכס או מום או פגם נסתר ומהו מועד המסירה, והתחייבויותיו לדאוג לחתום על המסמכים הנדרשים מצידו של הקונה באם נדרש מימון ועוד, בנוסף יש להתייחס להצהרות הקונה שאכן ראה ובדק ומצא את הנכס כשיר לרכישה והאם יש לו את ההון הנדרש לביצוע העסקה בכדי למנוע מצב של הפרה יסודית של הסכם ולוודא שישארו כספים בנאמנות בכדי לדאוג לבטחון הרוכש עד להשלמת העסקה. לאחר השלמת העברת מלוא התמורה מתחילה מלאכת הרישום לטובתו של הרוכש.

מטרת העסקת עורך דין קניית דירה לייצוג ברכישה היא בכדי שהחוויה תהיה מקצועית ויחד עם זאת קלה עבור הרוכש – לשירותכם נמצאת חברת עורכי דין גרטופסקי כהן המתמחה בתחום המקרקעין ומציעה שירות מקצועי בגובה העיניים, ליווי צמוד. בראש המשרד עומדת עורכת דין בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים לאלפי לקוחות .

עו"ד לקניית דירה המציע הסכם מפורט

בחירת עורך דין רכישת דירה

עורך דין רכישת דירה רצוי מאוד כי יהא עורך דין אשר עיקר עיסוקו הוא נדל"ן על כל סוגיו, הבחירה בעורך הדין צריכה להיות על סמך ניסיון ומספר עסקאות בהם הוא או משרדו היו מעורבים ורצוי ונחוץ החיבור האישי עם עורך הדין. ישנן סוגים של עסקאות ובכל אחת מהן טיפול ספציפי לדוגמא עסקאות עם נכסים שרשומים בלשכת רישום המקרקעין, עסקאות שרשומות ברשות מקרקעי ישראל, עסקאות שבהן מעורבת חברה משכנת, עסקאות מול קבלנים, רכישה של קרקעות, עסקאות בקיבוצים, אמנם עסקאות אלא מתעסקות בנדל"ן אך דורשות הבנה מסוג אחר בהתאמה לכל גוף בהם הנכס נמצא.

זאת ועוד, רצוי כי עורך הדין ידע לכוון אתכם במיסוי מקרקעין, ידע לשדך לכם אנשים נכונים שיוכלו ללוות אתכם בלקיחת משכנתא או הזמנת שמאות מוקדמת לנכס, ולערוך בדיקות לגבי מצב הנכס. מדובר בתהליך מורכב שיש לעשותו בשלבים נכונים, לכן מעורבותו של עורך דין חשובה מאוד וכדאי לשכור את שירותיו טרם כניסה לתהליך. חברת עורכי דין גרטופסקי כהן בוחרת לקוחותיה בקפידה ולטובת דיוק של לקוחותינו אתם תוכלו למצוא מידע יקר ערך ושירותים מקצועיים בתחום המקרקעין ובשיחה ראשונית ללא עלות.

בחירת עורך דין רכישת דירה

עורך דין רכישת דירה – מיומנות ויעילות

עורך דין רכישת דירה מבצע סדרת פעולות לפני הכנת ההסכם ואחריו. בדיקות מקדימות נעשות על מצב הנכס ורישומו החוקי. על עורך דין רכישת דירה להיות מיומן ויעיל בכל הנוגע לעסקה, לעיתים מגיעים לפתחו של עורך הדין עסקאות שצריכות להתבצע במהרה, וכאן נכנסת לתמונה מיומנותו, היות ובזמן קצר עליו להשלים את כלל הבדיקות בטרם הרכישה ומבלי לפספס בדיקות בדרך ולהתרשל, ומנגד לקדם את העסקה בכדי שתוכל להיות שלמה ולהגיע למעמד החתימה כמה שיותר מהר. כאשר ישנה מיומנות ויעילות מצידו של עורך הדין ניתן להתקדם לכדי הכנת ההסכם במהלך הכנת ההסכם צריכים לבוא לידי ביטוי יכולות משא ומתן של עורך הדין יחד עם קשר האנוש היות ובדרך לחתימה עליו לתקשר עם הרוכש ועם עורך הדין מטעם המוכרים.

להבין על מה חותמים

ההסכם לרכישת נכס רצוי שיערך על ידי עורך דין ובהתאם לחוקים קיימים. היתרון בשכירת עורך דין רכישת דירה והתמחותו בנדל"ן הוא בכך שגורם להליך מורכב של רכישה להיות פשוט מעיני הלקוח. על עורך דין רכישת דירה לפשט את ההסכם עבור הלקוח ולהביא לידיעתו את כוונות המוכרים ולתקשר גם לעורך הדין המוכרים את כוונותיהם של הרוכשים. חשוב לעשות זאת תוך שימוש בהמון מקצועיות ויחד עם זאת בגובה עיניים, כלל ההסכמות צריכות להיות ברורות לצדדים. נוסף על עריכת ההסכם ישנם מסמכים נלווים לעסקת רכישה כמו: טופס הכרת לקוח, בקשה לרישום הערת אזהרה, ייפוי כח בלתי חוזר, טופס הצהרה מקוצר למיסוי מקרקעין, שטרות מכר ועוד. עוד על עורך הדין להבהיר לרוכש בדבר משכנתא והשלכותיה, ולהמליץ על יועץ משכנתא מקצוען היות ומשכנתא היא זכות במקרקעין שרשומה יחד עם הרוכשים בנכס וחשוב כי ההחזרים יהיו מידתיים עבור הרוכש, עם עזרתו של עורך דין נעשית החוויה של רכישת נכס נעימה, וקלה (ולעיתים גורמת גם לרצון לרכישות נוספות)  – לרשותכם עומדת חברת עורכי דין גרטופסקי כהן התמחה בתחום, מעניק שירות מקצועי עם יחס אישי ובראשו עומדת עורכת דין בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן אשר תשמח לשרת אחרים.

עורך דין רכישת דירה – מיומנות ויעילות
בודק...